ASBESTOS 2016

Exposanten:

KHF_9315

  • Asbestinventarisatiebedrijven
  • Asbestlaboratoria
  • Asbestsaneerders
  • Bodemsaneerders
  • Brancheorganisaties
  • Gecertificeerde Sloopbedrijven
  • Renovatiebedrijven
  • Slachtofferhulp
  • Toeleveringsbedrijven van materialen en producten

Kortom: bedrijven, stichtingen en verenigingen die met asbest te maken hebben.

 

Voorlopige deelnemerslijst

Acquireren door partijen op basis van deze gegevens wordt niet op prijs gesteld!

ABR Industrial Services & BOB Milieu Services
De heer Taco Bouwer
Augustapolder 48
2992 SR Barendrecht
taco@abruitzendservices.nl
www.abruitzendservices.nl
Blok 1 stand nummer 1.01

AMS Visser
De heer Peter Ploegaert
Steurweg 1
4941 VP Raamsdonkveer
p.ploegaert@amvisser.com
www.amvisser.com
Blok 16 stand nummer 16.01a

Inspectie SZW
Mw. L.C.M.P. (Wies) Hontelez
Anna van Hannoverstraat 4
2595 BJ Den Haag
mgeers@minszw.nl
www.szw.nl
Blok 14 stand nummer 14.04

Arie Hollenberg Sloop & Milieuwerken
Mw. Bianca van der Gronden
Postbus 492
1440 AL Purmerend
bianca@ariehollenberg.nl
www.ariehollenberg.nl
Blok 2 stand nummer 2.01

ASB Sanering
De heer Coen Lagerweij

Schietboom 8
3905 TD Veenendaal
coen@asbsaneringen.nl
www.asbsaneringen.nl
Blok 10 stand nummer 10.02

Asbest – Assist BV
De heer Vincent Oosterwijk

Barwoudwaarder 89a
3449 HK Woerden
vincent@asbest-assist.nl
www.asbest-assist.nl
Blok 8 stand nummer 8.04

ASBEST Magazine
De heer Rob Olthof

Zwolseweg 250
7412 AV Deventer
rob.olthof@asbestmagazine.nl
www.asbestmagazine.nl
Blok 17 (AP) stand nummer 17.06

Asbestverwijdering Rijnmond
De heer Chris van Leenen
3e katendrechtse Hoofd 25
3072 AM Rotterdam
info@avrijnmond.nl
www.avrijnmond.nl
Blok 19 stand nummer 19.01

ASCERT (Stichting Certificatie Asbest)
Voorzitter de heer Kees van Dongen
Postbus 239
5060 AE Oisterwijk
voorzitter@ascert.nl
www.ascert.nl
Blok 13 stand nummer 13.01 / 13.02

AST Holland BV
De heer Wim Labrijn
Stolwijkstraat 99
3079 DN Rotterdam
w.labrijn@ast.nl
www.ast.nl
Blok 4 stand nummer 4.01

AT Osborne B.V
De heer Dennis van Dijk.

Postbus 168
3740 AD Baarn
ddi@atosborne.nl
www.atosborne.nl
Blok 17 (AP) stand mummer 17.03

AVN – Asbestslachtoffer Vereniging Nederland
De heer L.Widdershoven
IJsstraat 5
6114 RM Susteren
secretariaat@asbestslachtoffer.nl
www.asbestslachtoffers.nl
Blok 14 stand nummer 14.03

Best BV
De heer Alexander Haasnoot
Newtonweg 17a
3208 KD Spijkenisse
info@bestbv.nl
www.bestbv.nl
Blok 19 Stand nummer 19.02

Binkee Sluissystemen b.v.
Zalmweg 36e
4941 VX Raamsdonksveer
info@binkee.nl
www.binkee.nl
Blok 4 stand nummer 4.02

Bergsma Leek BV
Mevr. Monique Bergsma

Industrieterrein Leeksterhout
Kapteynlaan 3
9351 VG Leek
monique@bergsmaleek.nl
www.bergsmaleek.nl
Blok 5 stand nummer 5.03

Beun de Ronde
De heer Ronald van de Laak

Bovenkamp 9
1391 LA Abcoude
r.van.de.Laak@beunderonde.nl
www.beunderonde.nl
Blok 17 (AP) stand nummer 17.11

BK Ingenieurs
De heer Simon Ras

Dokweg 17A
Postbus 264
1970 AG IJmuiden
info@bkingenieurs.nl
www.bkingenieurs.nl
Blok 1 stand nummer 1.03a

Bultena Verreiker Verhuur BV
De heer Henk Tholen

Schans 31
Alphen aan de Rijn
verkoop@bultena.nl
www.bultena.nl
Blok 3 stand nummer 3.01

BRAND Energie & Infrastructure Services
George Stephensonweg 15

3133 KJ Vlaardingen
Tel: 010 – 4455444
muiten@beis.com
www.beis.com
Blok 17 AP stand nummer 17.12

C.A. de Groot Groep
De heer Kees de Groot

Koelmalaan 55
1812 PR Alkmaar
info@ca-degroot.com
www.ca-degroot.com
Blok 5 stand nummer 5.04

Caprema BV
De heer Mokhtar Aadou
Cruquiuskade 251
1018 AM Amsterdam
M. 06.10104627
info@caprema.nl
www.caprema.nl
Blok 1 stand nummer 1.02

CNSE
De heer Bernard Louvet

34 route de Champagne-Villeneuve
BP 20101 / 69220 TAPONAS
France
info@cnse-france.fr
www.cnse-france.fr
Blok 18 stand nummer 18.04

Erasmus MC Thorax Foundation
ms. Melke Wiegers – Peters

Postbus 2040
3000 CA Rotterdam
m.wiegers-peters@erasmusmc.nl
www.thoraxfoundation.com
Blok 7 stand nummer 7.02

Daamen & van Sluis Accountants Belastingadviseurs
De heer Gert Abma
( Voorzitter ASBESTOS 2016 )
Fascinatio Boulevard 722
2909 VA Capelle a/d IJssel
gabma@daasluis.nl
www.daasluis.nl
Blok 16 stand nummer 16.02

DATISPIENTER
De heer Nico Klumpert

Postbus 4224
7200 BE Zutphen
info@datispienter.nl
www.datispienter.nl
Blok 20 stand nummer 20.03

Decovan Machines
Mevr. Evy Laermans

Boomsesteenweg 690
BE-260 Wilrijk (Antwerpen)
evy@decovan.be
www.decovan.be
Blok 2 stand nummer 5.02

DEHACO
Mw. Anita van den Hoven
Kruisbaak 25
2165 AJ Lisserbroek
avdhoven@dehaco.nl
www.dehaco.nl
Blok 6 stand nummer 6.03

Dekker Groep
De heer Sander Dekker

Buitendijks 2
3356 LX Papendrecht
info@dekker-groep.com
www.dekker-groep.com
Blok 7 stand nummer 7.04

Diaber Benelux
De heer Kees Braal

Touwslagerstraat 15
2984 AW Ridderkerk
kees.braal&diaber.com
www.diaber.com
Blok 21 stand nummer 21.02

Diamatic
De heer Rocco van Vliet
Utrechthaven 12
3433 PN Nieuwegein
rocco.vanvliet@blastrac.nl
www.diamatic.nl
Blok 16 stand nummer 16.01

EDA – European Demolition Association
ms.Jose Blanco

Rue des Colonies 11, 1
Atrium Building – Regus B.C. – Rabuso
1000 Brussels (BELGIUM )
info@europeandemolition.org
www.europeandemolition.org
Blok 15 stand nummer 15.02

Fenelab
De heer Edwin Zoontjes
Postbus 64
2260 AB Leidschendam
secretariaat@fenelab.nl
www.fenelab.nl
Blok 17 (AP) stand nummer 17.04

FIBRECOUNT
De heer Martijn Beukema
Hongkongstraat 5
3047 BR Rotterdam
m.beukema@fibrecount.com
www.fibrecount.nl
Blok 6 stand nummer 6.01

Finich Profiles Dak en Gevelbeplating
De heer Marco Damen

Van IJsendijkstraat 283
1442 LB Purmerent
Tel: 0299 – 451200
info@finish-profiles.com
www.finish-profiles.com
Blok 5 stand nummer 5.01

Gilde Software
De heer Henri Polman

Inpact 60b
9921 RZ Duiven
h.polman@gildesoftware.nl
www.gildesoftware.nl
Blok 15 stand nummer 15.04

G-Ned
De heren Willie van Megen / Bart Jansen
Binderskampweg 29 (unit 25)
6545 LA Nijmegen
w.vanmegen@g-ned.nl
www.g-ned.nl
Blok 2 stand nummer 2.04

KAEFER Nederland
De heer Wouter Verschuur

Pieter Zeemanweg 145
3316 GZ Dordrecht
wouter.verschuur@kaefer.com
www.kaefer.com
Blok 20 stand nummer 20.04

Kärcher Center Rhowax BV
Joep van Eijk

Albert Plesmanweg 77
3088 GB Rotterdam
info@karcher-center-rhowax.nl
www.karcher.nl
Blok 8 stand nummer 8.05

Krypton Chemical SL
De heer Geert van Mulders

Pol.Ind. Les Lestápies, c/Martí i Frangués 12
43890 L’Hospitalet de L’infant
(Tarragona) Spain
gvmulder@kryptonchemical.com
www.kryptonchemical.com

LXA The Law Firm
De heer Tim Segers

Postbus 5054
5201 GB ‘s-Hertogenbosch
timsegers@lxa.nl
www.lxa.nl
Blok 17 (AP) stand nummer 17.02

Magazine ROOFS
Lindeman Uitgevers

De heer Jan Suijk
Salomonstraat 24
1812 PA Alkmaar
jan@lumail.nl
www.roofs.nl
Blok 15 stand nummer 15.06

Mercedes-Benz
De heer Robert van Huit
Postbus 25
2260 AA Leidschendam
Tim_van_der.putten@daimler.com
www.mbdb.nl/vans
Blok 7 stand nummer 7.01

Meuva Asbestsanering
De heer AW Brokking
Veilingweg 48
2651 BE Berkel en Rodenrijs
aw@meuvabv.nl
www.meuvabv.nl

MiniContainment Nederland BV
D.J.A. (Dennis) Kierkels
John F. Kennedylaan 256
5981 WX Panningen
Limburg – Nederland
d.kierkels@minicontainment.nl
www.minicontainment.nl

MSR Verhuur
De heer Nick van Zwieteren

Nikkelstraat 12
2984 AM Ridderkerk
info@mrsverhuur.nl
www.msrverhuur.nl
Blok 21 stand nummer 21.01

IAD-Online (RGPO Systems)
De Heer Raymond Otto
Verhulstlaan 41
2692 BN ‘s-Gravenzande
info@iad-online.nl
www.iad-online.nl
Blok 16 stand nummer 16.03

IAS
Mw. Simone Aarendonk
Bezuidenhoutseweg 60
2594 AW Den Haag
secrias@ias.nl
www.ias.nl
Blok 14 stand nummer 14.05

Ingenieursbureau Oesterbaai
De heer Martin Stok
Hongkongstraat 5
3047 BR Rotterdam
mstok@oesterbaai.nl
www.oesterbaai.nl
Blok 6 stand nummer 6.02

ORANJE BV
Mevr. Marijke Dobbeling

Postbus 12151
3004 GD Rotterdam
dh@oranje-bv.nl
www.oranje-bv.nl
Blok 17 stand nummer 9.02

POLYASIM
De heer Thierry Meiler

Europrudence FT – De heer Thierry Meiler
112 Avenue Victor Hugo
L-1750 Luxembourg
thierry@polyasim.com
www.polyasim.com
Blok 7 stand nummer 7.03

PrakTima
De heer Marco Ringlever

Postbus 514
7200 AM Zutphen
marco.ringlever@praktima.nl
www.praktima.nl
Blok 8 stand nummer 8.02

RBM Europe BV
Mevr. Irene Rustemeijer

Vijverweg 35
1951 MS Velzen Noord
info@rbneurope.com
www.rbmeurope.com
Blok 2 stand nummer 2.03

Roessen & Roessen Asbest Sanering
De heer Eugéne van Velzen
Berkelse Poort 9
2651 JX Berkel en Rodenrijs
info@roessen.nl
www.roessen.nl
Blok 9 stand nummer 9.03

RPS analyse Breda
De heer Victor van der Hoeven
Minervum 7002
4817 ZL Breda
victor.van.der.hoeven@rps.nl
www.rps.nl
Blok 9 stand nummer 9.01

Rijkswaterstaat
De heer Rutger Sluik
Lange Kleiweg 34
2288 GK Rijswijk
rutger.sluik@rws.nl
www.rijkswaterstaat.nl
Blok 14 stand nummer 14.06

Scheepvaart & Offshore Magazine
De heer Peter Dirks
Postbus 59151
3008 PD Rotterdam
www.descheepvaartkrant.nl
Blok 3 stand nummer 3.02

Schijf Groep
De heer Ad van der Plas
C.T. Storkweg 21
1422 WB Uithoorn
ad@schijf.nl
www.schijf.nl
Blok 9 stand nummer 9.04

SGS Search Ingenieursbureau B.V.
De heer Udo Waltman
Meerstraat 7
5473 AA Heeswijk (N Br)
freek.langeraap@searchbv.nl
www.searchbv.nl
Blok 10 stand nummer 10.01

Sharperr
De heer Perry Spronk

Herentalsstraat 25
3402 SR IJsselstein
M. 06.21877880
info@sharperr.nl
www.sharperr.nl
Blok 2 stand nummer 2.02

Stella Analyse Laboratorium
De heer Jaap van den Berg

Leidsestraatweg 235B
3443BT Woerden
jbe@stellalab.nl
info@stellalab.nl
Blok 20 stand nummer 20.01 en 20.02

TAS Technical Asbest Services
De heer R. Swinkels
Molensteijn 3c
3454 PT De Meern
r.swinkels@tasbest.eu
www.tasbest.eu
Blok 15 stand nummer 15.03

Tauw BV
Postbus 133
7400 AC Deventer
gijs.duijst@tauw.com
www.tauw.nl
Blok 8 stand nummer 8.03

TEMATI
De heer Bart Smit
Postbus 1005
1940 EA Beverwijk
bart.smit@temati.com
www.temati.com
Blok 12 stand nummer 12.02

Testcentrum De Lille NV
De heer Jasper Loobuyck

Hulstsestraat 2
B – 8860 Lendelede (België )
j.loobuyck@delille.be
www.merlobenelux.com
Blok 11 stand nummer 11.01 en 11.02

TEUBEN BV
De heer Ben Kruithof & Renee Du Pree

Rederijweg 18
4906 CX OOSTERHOUT
verkoop-teuben@martensgroep.eu
www.martensgroep.eu
Blok 12 stand nummer 12.04

UDP BV
Mevr. Denise Heyes

Vendelier 37
3905 PB
Veenendaal
denise@udpbv.nl
www.udpbv.nl
Blok 10 stand nummer 10.04

Valk Bouwsystemen
De heer A.M. den Boer
Neonstraat 23
6718 WX Ede
info@falkbouwststemen.nl
www.falkbouwsystemen.nl
Blok 21 stand nummer 21.03

Van Leeuwen Zwanenburg Sloopwerken B.V.
Van Leeuwen Zwanenburg Facilities B.V.
Mevr. Sylvia van Raaphorst

Postbus 50
1160 AB Zwanenburg
Venenweg 6
1161 AK Zwanenburg
sylvia@vlzs.nl
www.vlzs.nl
Blok 1 stand nummer 1.03

Van Reeuwijk Asbestverwijdering B.V.
De heer M. Spijker

Timmerfabriekstraat 8
2861 GV Bergambacht
m.spijker@vanreeuwijkbv.nl
www.vanreeuwijkbv.nl
Blok 8 stand nummer 8.01

VAVB
De heer Leo J.L Veldhuis
Postbus 12
3740 AA Baarn
info@vavb.nl
www.vavb.nl
Blok 14 stand nummer 14.02

VERAS (bouwt aan slopen)
Secretaris drs. ing. Arjan Hol
Rijksstraatweg 69
4194 SK Meteren
arjanhol@sloopaannemers.nl
www.sloopaannemers.nl
Blok 15 stand nummer 15.01

VIKA advies
Mevr. Joyce de Keyzer

Tulpstraat 26
4142 XT Leerdam
Tel: 0345 – 681651
info@vika-advies.nl
www.vika-advies.nl
Blok 17 (AP) stand nummer 17.01

Weska BV
De heer Johan Willems

Stolwijkstraat 74 – 78
3079 DN Rotterdam
m.zwaan@weska.nl

Blok 16 stand nummer 16.04

Asgro & Van der Voort
Dhr. Michiel Kroes

Nijverheidsweg 13b
3401 MC IJsselstein
info@asgrovandervoort.com
www.asgrovandervoort.com
Blok 18 stand nummer 18.01 / 18.02

Vlasman Betonbewerkings en Slooptechnieken
De heer Mirko Ophoff
Postbus 16
2400 AA Alphen aan de Rijn
m.ophoff@vlasman.nl
www.vlasman.nl
Blok 12 stand nummer 12.01

VOAM – VKBA
De heer Robert van Dijk

Postbus 59
3410 CB Lopik
info@voam-vkba.nl
www.voam-vkba.nl
Blok 14 stand nummer 14.01

VVTB
Voorzitter De heer Cor van der Zee
Kap. J A Heerenstraat
5683 ED Best
secretariaat@vvtb.nl
www.vvtb.nl
Blok 4 stand nummer 4.03

Westpoort Veiligheid en Mobiliteit
De heer Jeroen van Wijngaarde

Basisweg 29
1043 AN Amsterdam
communicatie@westpoort.nl
www.westpoort.nl
Blok 8 stand nummer 8.01a

Zpits
Mw. Zippora Porcelijn
Vareseweg 27
3047 AT Rotterdam
samantha@zpits.nl
www.zpits.nl
Blok 12 stand nummer 12.03

Zuig Service Nederland
Mevr. Ruth van der Weijde
Postbus 110
2350 AC Leiderdorp
ruth@zuigservice.nl
www.zuigservice.nl
Blok 17 (AP) stand nummer 17.09